Terme Olimia - hotel Breza - víkend v termálech

Terme Olimia - hotel Breza - víkend v termálech

3 - denní zájezd | Slovinsko

Poloha: V letovisku

Vstup do Wellness Orhidelia: - 18 Eur (Ne-Pá) a 29 Eur (Pá-Ne, svátky, prázniny) za osobu a den (2x denně vstup), platba na místě.

P { margin-bottom: 0.21cm; }: Hotel Breza**** se nachází vedle hotelu Sotelia, se kterým je propojen podzemním krytým chodníkem společně s Wellness centrem Termalija i jeho bazény, wellnessem Orhidelia. V hotelu je Centrum zdraví, ve kterém je vám k dispozici bohatá nabídka tradičních i moderních programů pro zlepšení vašeho zdraví. Hosté mají k dispozici župan a ručníky po celou dobu pobytu.
Součástí hotelu je i restaurace pro 240 osob, aperitiv bar, kadeřnictví, společenská místnost, TV místnost, stánek s novinami a suvenýry, fitneess, bazén s termální vodou.
Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, mají koupelnu s WC, SAT TV, telefonem, minibarem. Některé pokoje jsou s balkonem. Na vyžádání je možné zajistit ubytování v antialergenních pokojích (celkem 42 pokojů, mají parkety, ionizátory vzduchu a solné lampy) nebo ubytování v apartmánech, které mají navíc obývací místnost.
Dále je k dispozici 18 apartmánů, které mají dvoulůžkovou ložnici a denní místnost. Apartmány jsou s balkonem i bez balkonu, mají WC, koupelnu, minibar, SAT TV, klimatizaci. Internet na pokoji zdarma (připojení kabelem - LAN), v rámci venkovních prostor celého areálu je 1 hodina denně zdarma, ostatní se platí.
Stravování: polopenze- snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení obědů za 400,- Kč na osobu a den.
Nové termální bazény: Termalija Relax (v ceně pobyt. balíčků) a Termalija Family Fun (placená část) - zcela nové bazény s termální vodou mají plochu více jak 2000 m2, velký bazén má teplotu 30-32°C, část bazénu má venkovní část (vodní masáže, divoká řeka, gejzíry, vodopád a další vodní atrakce), bazén Aqua pod šapitó s teplotou vody 28-32°C (vodní trysky, uzavřený tobogán se světelnými efekty, vodní bar Aqua a různé vodní hry), 2 dětské bazény s teplotou vody 32-36°C - 1 venkovní a jeden vnitřní, 3 vířivky s teplotou vody 34-36°C. Termalija Family Fun je placená část, zaměřená pro rodiny s dětmi.
Pobytová taxa ve výši 2 Eur na osobu a den se platí na místě.
Wellness Orhidelia v rámci zkvalitnění služeb pro své hosty, kteří očekávají relaxaci a odpočinek v klidném prostředí umožňuje od 1.6. 2019 vstup pouze osobám starším 15 let.

Balíček služeb obsahuje: ubytování s polopenzí (Olimia bufet - snídaně, večeře formou bufetu) na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji
láhev s termální vodou na pokoji
volný vstup do bazénů ve Wellness centru Termalija (Olimia), Thermal park Aqualuna v Terme Tuhelj
wellness balíček (župan, ručník po dobu pobytu)
vodní aerobic, "dobré ráno" gymnastika, vstup do fitness studia
sportovní aktivity dle denního programu hotelu
animační program v Mini-clubu pro děti
noční koupání ve Wellness centru Termalija (v pátek a sobotu)
(TourOperátor: MEDITERAN TRAVEL s.r.o.)

Ubytování: hotel ****

Stravování: polopenze

Doprava: vlastní

Termíny a ceny

16.11.18 pá 3 dny 3 977 Kč objednej
23.11.18 pá 3 dny 3 977 Kč objednej
30.11.18 pá 3 dny 3 977 Kč objednej
07.12.18 pá 3 dny 3 977 Kč objednej

Cena zahrnuje

  • 2x ubytování s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji za osobu, služby dle balíčku

Cena nezahrnuje

  • Pobytová taxa se platí na recepci při příjezdu - 1,25 Eur/os./den. Dále není v ceně pojištění léčebných výloh a storna, služby delegáta, doprava

Fotogalerie

Hotel Breza**** apartmán v hotelu Family wellness Termalija, vstup v ceně pobytu Family wellness Termalija, vstup v ceně pobytu Family wellness Termalija, vstup v ceně pobytu Family wellness Termalija, vstup v ceně pobytu Family wellness Termalija, vstup v ceně pobytu Family wellness Termalija, vstup v ceně pobytu Family wellness Termalija, vstup v ceně pobytu hotel Breza - pokoj Hotel Breza**** Hotel Breza****, antialergenní pokoj Hotel Breza****, antialergenní pokoj Hotel Breza****, bazén Hotel Breza****, koupelna Hotel Breza****, pokoj Hotel Breza****, pokoj Hotel Breza****, recepce Hotel Breza****, restaurace Hotel Breza****, restaurace Terme Olimia Terme Olimia, vodní park Aqualuna (nedaleko terme Olimia) Terme Olimia, vodní park Aqualuna (nedaleko terme Olimia) Terme Olimia, vodní park Aqualuna (nedaleko terme Olimia) Terme Olimia, vodní park Aqualuna (nedaleko terme Olimia) Terme Olimia, vodní park Aqualuna (nedaleko terme Olimia) Terme Olimia, vodní park Aqualuna (nedaleko terme Olimia) Wellness Orhidelia Wellness Orhidelia Wellness Orhidelia Wellness Orhidelia