Ras Al Khaimah - Waldorf Astoria Ras Al Khaimah *****

8 - denní zájezd | Arabské emiráty

Poloha: Ras Al Khaimah, resort, který otevřel brány svým klientům v srpnu 2013, leží přímo u 350 m dlouhé privátní písečné pláže, s pozvolným vstupem do moře a u mistrovského 18ti jamkového golfového hřiště. V pěší blízkosti najdete nákupní centrum Al Hamra Mall, cca 5 minut jízdy se nachází vodní park ICE Land s nejvyšší vodní skluzavkou na světě. Vzdálenost od letiště v Dubaji cca 60 minut jízdy, od centra Ras Al KHaimah cca 20 minut jízdy.

Vybavení: 346 prostorných luxusních pokojů a suite s výhledem na moře, golfové hřiště a pohoří Hajar. Klimatizace, 11 restaurací a barů, 2 bazény, jeden z nich jen pro dospělé (teplotně regulované), dětský bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, rybaření, tenis, golf, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, helipad.

rychly_prehled : luxusní resort pro náročné
honosný arabský palác
absolutní špička v emirátu Ras Al Khaimah
velice prostorné ubytování
možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči
Wi-fi internet zdarma

strucna_poloha : Ras Al Khaimah
cca 60 minut od letiště v Dubaji
přímo u privátní písečné pláže
přímo u golfového hřiště

za příplatek možnost ubytování ve vyšším typu pokojů či suite.

u vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.
(TourOperátor: Cestovní kancelář INEX)

Ubytování: hotel *****

Vybavení pokoje : Classic pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, sedací souprava. Možnost možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Stravování: snídaně

snídaně, možnost dokoupení polopenze – vše formou bufetu.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha – Dubai – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den, turistickou taxu (platí se na místě)