Fujairah - Le Méridien Al Aqah Beach Resort *****

8 - denní zájezd | Arabské emiráty

Poloha: Fujairah, v klidném místě u vlastní 230 m dlouhé písečné pláže Al Aqah, mezi pohořím Hajar a Indickým oceánem, cca 15 km od vesničky Dibba, cca 50 km od města Fujairah a 90 minut jízdy od letiště v Dubaji.

Vybavení: 218 pokojů a suite, všechny s výhledem na moře. Všechny pokoje byly v průběhu letních měsíců 2013 a 2014 renovovány. Klimatizace, 9 restaurací a barů, bazén s barem, dětský bazén, SPA centrum, fitness, aerobic, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, vodní lyže, rybaření, tenis, volejbal, plážový volejbal, fotbal, squash, stolní tenis, billiard, hrací automaty, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut, shuttle bus do centra Fujairah a Dubaje.

rychly_prehled : možnost příplatku na ALL INCLUSIVE, ALL INCLUSIVE GOLD nebo DINE AROUND ALL INCLUSIVE
možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči
všechny pokoje s výhledem na moře
dobré podmínky pro šnorchlování a potápění
úpatí pohoří Hajar
Wi-fi internet zdarma

strucna_poloha : Fujairah
cca 90 minut od letiště v Dubaji
přímo u privátní písečné pláže

za příplatek možnost ubytování v superior, family nebo royal club pokojích či ve suite.

u vánočních a silvestrovských termínů si některé hotely účtují povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.
(TourOperátor: Cestovní kancelář INEX)

Ubytování: hotel *****

Vybavení pokoje : Standard pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, výhled na moře, některé s balkonem. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.

Stravování: snídaně

snídaně, možnost dokoupení polopenze, ALL INCLUSIVE, příp. ALL INCLUSIVE GOLD nebo DINE AROUND ALL INCLUSIVE – vše formou kombinace bufetu a á la carte.

Doprava: letecky

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha – Dubai – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den